İMKB Değerleri
  • USD2.34 USD
  • EURO2.79 EURO
  • Altın88.81 Altın
  • Benzin4.19 Benzin
  • İMKB 30122,129.41 İMKB 30
  • IMKB 10099,547.68 IMKB 100

SON Dakika

  • Eklenme Tarihi :
  • 10 Kasım 2014, Pazartesi 14:00

Türkiye Şampiyonasına Kalan Takımlar Belirlendi

takip edin
Türkiye Şampiyonasına Kalan Takımlar Belirlendi
0/10 (0 kişi)
Facebook Twitter

Türkiye çapında 4 bölgede gerçekleştirilen Masa Tenisi Minikler A Grup Yarışmaları’nın Yalova etabı sona erdi.

Yalova haber
2 gün süren müsabakalara ev sahibi Yalova ekibi damga vurdu. Erkekler kategorisinde birinci olan Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü, ikinci olan Yalova Belediyespor, kızlar kategorisinde ise yine Yalova Belediyespor, Bursaspor’un ardından ikinci olarak Türkiye Şampiyonası’na gitme hakkı elde etti. 8-9 Kasım 2014 tarihleri arasında Yalova 90. Yıl Spor Salonu’ndaki karşılaşmalarda 17 ilden 32 erkek ve 25 kız olmak üzere toplam 260 sporcu mücadele etti. Grubunda birinci olan Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü, ilk 16’da Bursa Büyükşehir Belediyespor’u, ilk 8’de Beşiktaş’ı ve yarı finalde de İstanbul DSİ’i 3-1 ile yenerek adını finale yazdırdı.
Bir diğer Yalova ekibi ilk 16 da Istanbul Büyükşehir Belediyespor’u , ilk 8 de Özel İdare Yolsporu ve yarı finalde Bursa Nilüfer Belediyesi’ni 3-0 yenerek finalde Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü’nün rakibi oldu. Talha Ağbaba, Butay Yılmaz ve Aziz Can Güleç ten oluşan Yalova Gençlikspor Masa Tenisi Takımı, finalde Yücel Ocak, Seyithan Çiçek ve Emirhan Çiçekten oluşan Yalova Belediyespor Masa Tenisi Takımının mücadelesi nefesleri kesti. Rakibini 3-2 mağlup eden Yalova Gençlikspor, ev sahibi sıfatı taşıdı grup müsabakalarına şampiyon olarak Yalova Belediyespor ise ikinci olarak 2015 yılı Haziran ayında Eskişehir’de düzenlenecek final karşılaşmalarına katılma hakkı elde etti.
Kızlarda Ece Haraç, Ece Kocabaş ve Yağmur Güme ile mücadele eden Yalova Belediyespor final karşılaştığı Bursaspor’a 3-2 mağlup olunca grup sürecini 2. tamamladı ve Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.
Erkekler kategorisinde Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı elde eden takımlar Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü, Yalova Belediyespor, İstanbul DSİ Spor, Nülifer Belediyespor, Zonguldak İl Özel İdare Yol Spor, Beşiktaş, İstanbul Veteran, Yalova Belediyespor B, Kızlarda ise Bursaspor, Yalova Belediyespor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Zonguldak İl Özel İdare Yol Spor, Bursa Büyükşehir Belediyespor A, İstanbul DSİ Spor, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor oldu.
TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KALAN TAKIMLAR BELİRLENDİ


TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KALAN TAKIMLAR BELİRLENDİ

Türkiye Şampiyonasına Kalan Takımlar Belirlendi" haberi için yapılan yorumlar.

BENZER HABERLER

  • Halk Oyunları Grup Yarışmaları Halk Oyunları Grup Yarışmaları Halk Oyunları Grup Yarışmaları Malatya’da yapıldı.
  • Özel Çocuklar Türkiye Basketbol Şampiyonası Başladı Özel Çocuklar Türkiye Basketbol Şampiyonası Başladı Özel Çocuklar Basketbol Türkiye Şampiyonası açılış töreniyle başladı.
  • Ayvalıklı Kick Boksçuların Hedefi Türkiye Şampiyonası Ayvalıklı Kick Boksçuların Hedefi Türkiye Şampiyonası Ayvalık ilçesinde geçen yıl kurulan Küçükköy Kick Boks Spor Kulübü’nün genç sporcuları, Balıkesir’de ilk kez düzenlenen Kick Boks İl Şampiyonasına katılmaya hazırlanıyor.
  • Kula'nın Gururu Oldular Kula'nın Gururu Oldular Antalya’nın Alanya ilçesinde Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından düzenlenen Özel Sporcular Bölgeler Arası Basketbol Şampiyonasında Kula 80 yıl Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon merkezi bayan basketbol takımı Kulanın Perileri Bölge şampiyonu oldu.
  • Antalyalı Boksörlerin Büyük Başarısı Antalyalı Boksörlerin Büyük Başarısı 13-18 Ekim 2014 tarihleri arasında Uşak’ta yapılan Türkiye Büyükler Boks Şampiyonası 1.Grup eleme maçlarında Antalya’dan katılan Hakan Aydoğan sıkletinde finale kadar çıkarak ikinci olurken, İzzetin İnce de kilosunda üçüncü oldu.
  • Burhaniye'de Özel Sporculara 'Özel' Çalışma Burhaniye'de Özel Sporculara 'Özel' Çalışma Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, bir yıl önce çalışmaya başlayan özel sporcuların, katıldıkları yarışmalarda önemli başarılara imza atarması Özel Sporcular Avrupa Atletizm Şampiyonası için umut ışığı oldu.
  • Kağıtsporlu Boksörler, Beş Altın İki Gümüşle Döndü Kağıtsporlu Boksörler, Beş Altın İki Gümüşle Döndü Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu Boksörler, Uşak’ta yapılan grup müsabakalarında beş altın, iki gümüş madalya kazandı.
  • Kuruluşlararası Masa Tenisi Heyecanı Kuruluşlararası Masa Tenisi Heyecanı Kuruluşlararası Masa Tenisi Ligi başlıyor.Aktif spor yaşını geçmiş yetişkinleri spora döndürmek, kurum ve kuruluşlar arasında sosyal ilişkilerin gelişmesine katkıda bulunmak ve Masa Tenisini yaygınlaştırmak amaçları ile Adana’da resmi ve özel kurum, kuruluş ve oluşumların, çalışanları ile katıldığı her yıl yapılmakta olan Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Ligi geçen sezonda, 1. ve 2. Lig olarak 23 takımla start alacak.
  • Adanalı Badmintoncular Türkiye Şampiyonasına Gitti Adanalı Badmintoncular Türkiye Şampiyonasına Gitti Türkiye Badminton Federasyonu faaliyet programında yer alan “9-11 Yaş altı Badminton Türkiye Şampiyonası”na Adana’dan 3 sporcu ve bir antrenör gitti.
  • Selçuklu Tekvando Da Başarıya Doymuyor Selçuklu Tekvando Da Başarıya Doymuyor Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tekvandocuları katıldıkları uluslararası turnuvalarda yine başarılı sonuçlar elde etti.
  • Arpaçay 2. Rahvan At Yarışları Türkiye Şampiyonası Yapılacak Arpaçay 2. Rahvan At Yarışları Türkiye Şampiyonası Yapılacak Kars’ın Arpaçay İlçesi ‘2’nci Rahvan At Yarışları’ Türkiye şampiyonasına ev sahipliği yapacak.
  • Cimnastikte Artık Düzce'de Var Cimnastikte Artık Düzce'de Var Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Cimnastik sporcuları, Kocaeli ilinde gerçekleştirilen Bölgeler Arası Aerobik Cimnastik Yarışmasından 12 madalya ile dönerek gelecek için umut saçtı.
  • Yunusemre Belediyespor Badmintonda İddialı Yunusemre Belediyespor Badmintonda İddialı Yunusemre Belediyespor bünyesinde kurulan Badminton Takımı katıldığı ilk turnuvada göz doldurdu.
  • Trabzon'da Yelken Yarışlarına Hava Muhalefeti Trabzon'da Yelken Yarışlarına Hava Muhalefeti Optimist, Laser Radial, Laser 4. 7 ve Laser Standard sınıflarından toplam 101 sporcunun Türkiye Yelken Federasyonu’nun 2014 yılı faaliyet programında yer alan Bölge Kupası 2. Ayak Yarışları’nın açılışı bugün yapıldı.
ÖNE ÇIKAN HABERLER
YORUMLAR
copyright 2013 Habermonitor.com